Kultura Artur Rojek w Wejherowie! Zapraszamy na koncert

Artur Rojek w Wejherowie! Zapraszamy na koncert

Autor: Ewa Polak
0 komentarz

Artur Rojek to zdecydowanie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jego popularność trwa nieustannie od wielu lat. Szerszej publiczności dał się poznać jako wokalista grupy Myslovitz.

Już za kilka dni mieszkańcy Wejherowa będą mogli udać się na koncert artysty. Wydarzenie odbędzie się 29 października 2021 roku o godzinie 19:00 w Wejherowskim Centrum Kultury – Filharmonia Kaszubska przy ulicy Sobieskiego 255.

Muzyk wybiera się w jesienną trasę koncertową „Bez końca”. W trakcie koncertów zostaną zaprezentowane piosenki z ostatniej płyty „Kundel”, która otrzymała wiele pozytywnych recenzji. Album „Kundel” został nominowany do najważniejszej nagrody muzycznej „Fryderyk 2021” w kategorii Album Roku Pop Alternatywny.

W ramach jesiennej trasy artysta odwiedzi liczne miasta i miasteczka w najróżniejszych obszarach Polski. Łącznie do końca roku odwiedzi siedemnaście miejscowości. Trzeba przyznać, że muzyk wciąż nie zwalnia tempa! Zainteresowani mogą zakupić bilety tylko drogą online wchodząc na stronę internetową ebilet.pl.

Muzyczna kariera Artura Rojka na przestrzeni lat

Artur Rojek to artysta kompletny. Nie tylko śpiewa, ale także pisze teksty i komponuje muzykę. Szerokiej publiczności dał się poznać występując jako wokalista grupy Myslovitz. Jednak od wielu lat kontynuuje solową karierę muzyczną i wychodzi mu to doskonale. Pracował także w stacjach radiowych jak np. Rock Radio, Radio Rezonans. Jest także dyrektorem artystycznym OFF Festivalu.

Był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany prestiżowymi nagrodami muzycznymi. Na swoim koncie ma zgromadzone liczne Fryderyki, a także Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski oraz Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Współpracował z wieloma uznanymi na polskim rynku artystami jak np. z Katarzyną Nosowską, Smolikiem.

W naszym kraju nie ma chyba osoby, która nie znałaby takich przebojów jak „Długość dźwięku samotności” lub „Syreny”, które stworzył Artur Rojek. Jego koncerty to zawsze wyjątkowe wydarzenie muzyczne. To artysta nietuzinkowy, który od początku kariery muzycznej wzbudzał pośród publiczności wiele emocji i cieszył się dużą popularnością.

Related Posts