Kultura To już dzisiaj! Zapraszamy na Festyn Rodzinne Bajki

To już dzisiaj! Zapraszamy na Festyn Rodzinne Bajki

Autor: Ewa Polak
0 komentarz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie zaprasza na festyn w dniu 18 września na godzinę 12:00.

Jeśli nie masz pomysłu na to jak spędzić weekend, wybierz się z całą rodziną na Festyn „Rodzinne Bajki zGRYwanie” do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie. Zdecydowanie będzie to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i nie lata frajda dla najmłodszych. Dla dzieci przewidziano liczne atrakcje.

W trakcie wydarzenia odbędzie się spektakl dla dzieci pt. „Nie ma tego złego”. Rodzice będą mogli podziwiać wernisaż wystawy fotografii. Ponadto w ramach przedstawionego programu odbędą się pokazy iluzji, gry mobilne z nagrodami, a także kącik zbaw retro. Biblioteka podkreśla, że w ramach podkolorowania atmosfery całego wydarzenia, mile widziane będą bajkowe przebrania dzieci. Wiadomo już, że każda przebrana osoba otrzyma upominek.

Całość wydarzenia potrwa około cztery godziny. Festyn rozpocznie się o 12:00 i zakończy około 16:00. Wydarzenie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Majkowskiego przy ul. Kaszubskiej 14. Event organizowany jest ze środków finansowych Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rodzinny Festyn zapowiada się bardzo interesująco. To zdecydowanie ciekawy sposób na zainteresowanie naszych pociech światem książek i kreatyna propozycja pobudzania wyobraźni dziecka. Jesteśmy przekonani, że te wydarzenie na długo zapadnie w pamięci najmłodszych uczestników imprezy. To także ciekawa propozycja na spotkanie się rodziców dzieci z obszaru Wejherowa. Jako redakcja serdecznie polecamy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Więcej informacji odnośnie wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej biblioteki pod adresem www.biblioteka.wejherowo.pl. Można także przedzwonić pod numerem telefonu 58 677 65 70.

Related Posts