News Jesień w Wejherowie. Jak nie złapać chandry? Podpowiadamy!

Jesień w Wejherowie. Jak nie złapać chandry? Podpowiadamy!

Autor: Ewa Polak
0 komentarz

Nadeszła kalendarzowa jesień, która przez wielu z nas uznawana jest za najgorszą porę roku. Ponure dni sprzyjają obniżonemu nastrojowi. Co wówczas zrobić?

Jedną z propozycji jest kreatywne spędzenie wolnego czasu. Takie zajęcia pomagają zająć nasz umysł i przestawić koncentrację. Jeśli lubisz prace manualne możesz pobawić się w wykonanie ciekawych rękodzielniczych prac artystycznych lub namalować obraz. Artystyczne prace zawsze poprawiają humor i uspokajają psychikę. Kiedy pogoda będzie ładniejsza możesz wybrać się na spacer i zrobić zdjęcia. Sfotografowane miejsca możesz również wywołać na płótnie i zrobić z tego bardzo interesującą dekorację do swojego domu.

Dobrym rozwiązaniem jest wspólne spędzenie wolnego czasu z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Długie jesienne wieczory sprzyjają rozmową telefonicznym z dobrymi znajomymi. Pozostając razem w domu możecie wspólnie obejrzeć interesujący film, pograć w towarzyskie gry lub ugotować wspólny posiłek. Towarzystwo znajdziesz również w trakcie udziału na najróżniejszych warsztatach, kursach czy zajęciach fizycznych. Wejherowski Dom Kultury – Filharmonia Kaszubska z pewnością przygotował ciekawe propozycje na jesień.

Mała porada dla introwertyków

Jeśli jesteś introwertykiem i preferujesz samotne spędzanie czasu to na poprawę humoru sugerujemy dobrą książkę. Polecamy wybranie się do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Majkowskiego w Wejherowie. Z pewnością wybierzecie dla siebie ciekawe propozycje książkowe. Niewymagające jest przygotowanie jesiennej ogrzewającej herbaty z suszonymi owocami i aromatycznymi dodatkami, która zawsze poprawia samopoczucie. Warto również zadbać o swoje zdrowie i uzupełnić niedobory witamin. Niedobór jakiejkolwiek witaminy może wpłynąć również na obniżenie naszego nastroju. Fantastycznym rozwiązaniem dla kobiet jest również domowe SPA!

Related Posts