Miasto Otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego już w piątek!

Otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego już w piątek!

Autor: Ewa Polak
0 komentarz

Świata zbliżają się wielkimi korkami. Jeśli nie masz prezentu pod choinkę, wybierz się na jarmark. Zbliżające się wydarzenie to także świetna okazja do miłego spędzenia czasu.

Lokalna społeczność już nie może doczekać się otwarcia tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Nie da się ukryć, że mieszkańcy Wejherowa wyjątkowo lubią klimat, który towarzyszy organizowanemu co roku jarmarkowi. Jarmark startuje 10 grudnia 2021 roku o godzinie 16:00. Będzie znajdować się na placu Jakuba Wejhera. Będzie czynny do 23 grudnia 2021 roku.

Na jarmark zaprasza sam Prezydent Miasta Wejherowa – Krzysztof Hildebrandt. Podczas wydarzenia będzie można zakupić najróżniejsze przedmioty wystawione przez lokalnych rękodzielników, a także żywność od tutejszych wytwórców. Zdecydowanie nie zabraknie świątecznych bombek i stroików, biżuterii, aromatycznych kaw i herbat itp. Każdy kto nie ma pomysłu na prezent może wybrać się na plac Jakuba Wejhera, ponieważ z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Ponadto w świątecznym miasteczku na mieszkańców naszego miasta czekać będą liczne atrakcje. W soboty oraz niedziele po godzinie 17:00 odbędą się różnorodne prezentacje artystyczne, spotkania, a także wizyta z Świętego Mikołaja. Udostępniona będzie również karuzela oraz lodowisko. Na smakoszy czekać będą smaczne kulinaria jak np. pierogi, góralskie sery, regionalne wędliny, grzaniec i gorąca czekolada!

Related Posts