Kultura Już za kilka dni spektakl „Konsulat Kultury – Zacznijmy jeszcze raz”

Już za kilka dni spektakl „Konsulat Kultury – Zacznijmy jeszcze raz”

Autor: Ewa Polak
0 komentarz

Spektakl to propozycja dla fanów dobrego humoru. W sztuce wystąpią Aldona Jankowska oraz Tomasz Sapryk.

Spektakl „Konsulat Kultury – Zacznijmy jeszcze raz” odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 roku o godzinie 19:00. Wydarzenie zostanie zaprezentowane w Filharmonii Kaszubskiej – Wejherowskim Centrum Kultury przy ulicy Sobieskiego 255 w Wejherowie.

Autorką spektaklu jest Aleksandra Wolf. Reżyserem Tomasz Sapryk, który także występuje w realizowanym dziele artystycznym. Poza tym w obsadzie gra także Aldona Jankowska. Scenografię do spektaklu opracował Witold Stefaniak.
Spektakl to komedia, która spotyka się z dużą aprobatą ze strony publiczności. Dzieło uzyskało takie nagrody jak np. „Nagroda Publiczności na XI Katowickim Karnawale Komedii” oraz „Nagroda Prezydenta Gdyni podczas Międzynarodowego Dnia Teatru” (nagroda dedykowana była dla Tomasza Sapryka za reżyserię dzieła artystycznego).

Wejście na wydarzenie jest biletowane. Cena normalnego biletu wynosi 60 zł, natomiast ulgowego 50 zł. Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia. Bilety można zakupić drogą online poprzez stronę internetową Wejherowskiego Centrum Kultury.

O czym opowiada wystawiany spektakl?

Akcja prezentowanego spektaklu odgrywa się w luksusowym gabinecie psychologicznym. Podczas terapii psychologicznej rozgrywa się stracie pomiędzy terapeutką a pacjentem. Spadają maski, a bohaterowie przyznają się do wielu grzechów. Całość prezentowanego dzieła to dawka solidnej dawki dobrego humoru. Jaki będzie finał wydarzeń rozgrywających się za drzwiami gabinetu psychologicznego? Przekonajcie się sami!

W spektaklu widzowie będą mogli podziwiać nie tylko doskonałą grę aktorską pani Aldony Jankowskiej i Tomasza Sapryk, ale także parodię oraz świetną improwizację. Komedia przepełniona jest dobrym humorem, dzięki Aleksandrze Wolf, która znana jest z umiejętności pisania dzieł nasyconych pozytywną energią. Była autorką tekstów „Rozmów w Tłoku” emitowanych w ramach programu „Szymon Majewski Show” w stacji TVN.

Serdecznie zapraszamy i polecamy!

Related Posts