WKS Gryf Wejherowo idzie po szóstą z rzędu wygraną w IV lidze
WKS Gryf Wejherowo, pod wodzą trenera Grzegorza Nicińskiego, ma na celu osiągnięcie swojego szóstego kolejnego triumfu. Ich rywalem w 15. rundzie IV ligi będzie Powiśle Dzierzgoń.
Gryf już od 30 września utrzymuje passę zwycięstw. Od tej daty drużyna w żółto-czarnych barwach odniosła sukcesy przeciwko Sparcie Sycewice, Pomezanię Malbork, Grom Nowy Staw, Gedanię II Gdańsk, a ostatnio pokonała Arkę II Gdynia.
W planach najbliższego spotkania gryficów znajduje się konfrontacja z drużyną plasującą się na środkowej pozycji tabeli. Powiśle Dzierzgoń to ósmy zespół w klasyfikacji, dwie pozycje wyżej od WKS-u. Zespół z Dzierzgonia przybywa do Wejherowa ze wzmocnieniem morale po ostatnim wysokim zwycięstwie 4:0 nad Starem Miastko.

Kibicuj na Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych!
Wakacyjne przygody w Redzie: odkryj atrakcje i wydarzenia!
Kaszubski Dzień Sportu: Charytatywny piknik pełen emocji i sportowych wyzwań!
Mityng lekkoatletyczny masters w Redzie – kibicuj najlepszym sportowcom!
Nowe oblicze sportu w I LO w Rumi – uczniowie zyskają lepsze warunki!
Młodzież w akcji: Turniej Klas Mundurowych w Gdańsku pełen emocji i rywalizacji
Gmina Wejherowo inwestuje w nowoczesne multimedia dla szkół
Gmina Wejherowo inwestuje w nowoczesne technologie dla szkół
Dzień Otwarty Centrum Artystycznego w Donimierzu już 27 czerwca!
15-latka zatrzymana po brutalnym ataku na kolegę w Rumi