Relacja z koncertu duetu Pinky Loops
W niedzielę w Wejherowie odbył się koncert zespołu Pinky Loops. Dziś przedstawiamy relację z tego wydarzenia.
Zespół to tak naprawdę duet dwóch wspaniałych dziewczyn, które pochodzą z Bydgoszczy. Grają na skrzypcach elektrycznych i wiolonczeli. Koncert odbył się w lokalnym parku i na długo zostanie w pamięci jego słuchaczy. Publiczność opisywała wydarzenie jako niepowtarzalne doświadczenie i cudowne widowisko. Ujmującym faktem był występ dziewczyn w bezpośredniej relacji z publicznością. Paradoksalnie to zła pogoda w postaci ulewnego deszczu i grzmiącej burzy wpłynęła na nawiązanie bliższej relacji pomiędzy artystkami a widownią pod daszkiem muzycznej sceny.

Sobótki Gminne w Donimierzu: Muzyka, tradycje i niezapomniane występy!
Dachowanie w Dobrzewinie: poranny dramat po intensywnej ulewie
Porsche wypadło z trasy: młody kierowca uderza w bariery na Kaszubach
Atrakcyjny weekend w Redzie: Tai Chi, pchli targ i koncerty na żywo!
Płonące Wianki: Magiczny Wieczór Legend i Opowieści na Noc Świętojańską
Zmarła Bożena Natzke, zasłużona dyrektor biblioteki w Redzie
Poezja i rap w wakacyjnej przygodzie: warsztaty muzyczne dla dzieci!
Wspaniałe zakończenie roku w Klubie Małego Czytelnika w Wejherowie